Увага: конкурс 18/08/2020!

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
1. хормейстер;
2. режисер-постановник.

Кваліфікаційні вимоги для претендентів на посаду хормейстера:
- повна вища музична освіта відповідного напряму підготовки ;
- стаж роботи за професією хормейстера, не менше 3 років.
Конкурсна програма:
- творча співбесіда з питань хорознавства, специфіка роботи хормейстера в камерному хорі.

Кваліфікаційні вимоги для претендентів на посаду режисера-постановника:
- повна вища музична освіта (музична режисура) або повна вища музична освіта (викладач хорових дисциплін, хормейстер, диригент та практичні навички постановочної роботи у хорі);
- стаж роботи на посадах художнього і/або артистичного персоналу хору не менше 2 років;
Конкурсна програма:
- творча співбесіда з питань музичної режисури, специфіка роботи режисера-постановника в камерному хорі, демонстрація відеоматеріалів - прикладів, на підтвердження власних практичних навичок постановочної роботи в камерному хорі (до демонстрації допускаються відеоматеріали розміщені в мережі інтернет).

Заяви та додані документи від претендентів приймаються з 03 серпня по 17 серпня 2020 року у робочі дні за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38, кімната 33 (відділ кадрів).
Заяви та пакет документів необхідно подати особисто, або надіслати на вказану адресу поштовим відправленням.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та телефонного номеру заявника.
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), а при надсиланні поштою — його копію.
4. Копію або витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копії документів про освіту.

Претенденти на участь в конкурсі, які перебувають (або перебували) в трудових відносинах з ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, творчого досвіду, професійного рівня тощо.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, які не дотримаються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.
Дата і місце проведення конкурсу: 18 серпня 2020 року о 12-00 за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38.

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» переможців конкурсу і претендентів на участь в конкурсі - на час проведення конкурсу, житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів на участь в конкурсі.

За довідками щодо участі у конкурсі звертатись за тел. 044 229 6364, 068 127 28 26,
або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.