Конкурс сопрано

14 червня 2019 року з 12-00 годин, ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» проводить конкурс на заміщення вакантної посади у партiї сопрано – дві вакансiї артиста-вокаліста вищої категорії.

Кваліфікаційні вимоги:
- професійні вокальні дані, належний рівень техніки та виконавської майстерності, досвід виконання сольних партій, навички роботи в ансамблі;
- повна вища музична освіта або неповна вища музична освіта для осіб, що мають базову вищу музичну освіту і продовжують навчання для здобуття повної вищої музичної освіти;
- досвід роботи/участі в хорових колективах — не менше одного року;
- впевнене читання партій з листа — обов’язкове!
На конкурс підготувати будь-який твір (бажано акаппелла), який якнайкраще розкриє вокальні і акторські здібності претендента.

Заяви та додані документи приймаються у відділі кадрів, у робочі дні, від 10-00 до 17-00 години, з 15 травня по 13 червня 2019 року, за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38, кімната 33.
Заяви та пакет документів необхідно подати особисто, або надіслати на вказану адресу поштовим відправленням.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та телефонного номеру заявника.
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), а при надсиланні поштою — його копію.
4. Копію або витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копії документів про освіту.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, творчого досвіду, професійного рівня тощо.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, які не дотримаються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.

За довідками щодо участі у конкурсі звертатись за тел. 044-458-01-70, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» переможців конкурсу і претендентів на участь в конкурсі - на час проведення конкурсу, житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів на участь в конкурсі.

Голова конкурсної комісії Воїнов А.Ю.