Прослуховування!

УВАГА КОНКУРС!

Приєднуйтесь до нас!

Ми гарантуємо цікаву різножанрову роботу, фахове зростання, атмосферу доброзичливості і взаємної підтримки!

ККЗК “Академічний камерний хор “Хрещатик” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад - артиста-вокаліста провідного майстра сцени — 2 вакансії та артиста-вокаліста вищої категорії — 2 вакансії, у партіях:
- альт – дві;
- тенор – один (сольний, міцний драматичний тенор);
- бас – один (бас-баритон сольний).

 

Кваліфікаційні вимоги артиста-вокаліста провідного майстра сцени: повна вища музична освіта, стаж роботи за фахом: спів, академічний спів або хорове диригування — не менше трьох років.

Кваліфікаційні вимоги артиста-вокаліста вищої категорії: повна вища музична освіта або неповна вища музична освіта для осіб, що мають базову вищу музичну освіта і продовжують навчання для здобуття повної вищої музичної освіти, досвід роботи/участі в хорових колективах — не менше одного року.

Кваліфікаційні вимоги до всіх претендентів: професійні вокальні дані, належний рівень техніки та виконавської майстерності, досвід виконання сольних партій, навички роботи в ансамблі. Впевнене читання партій з листа — обов'язкове! Вік до 35 років.

Для участі в конкурсі подаються:

1. Заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів звязку. Заяви приймаються з 25 серпня 2015 року по 02 вересня 2015 року:
- у паперовій формі за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 10, відділ кадрів, з 10-00 до 17-00 (заява у паперовій формі і копії необхідних документів можуть бути надіслані на вказану адресу поштовим відправленням);
- у електронній формі на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

2. При поданні заяви в паперовій формі претендент пред’являє особисто: -
документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон);
- копія або витяг з трудової книжки (за наявності);
- документи про освіту; - військовий квиток (свідоцтво про приписку до призовної дільниці).

3. При поданні заяви у електронній формі претендент вказані вище документи пред’являє особисто, в день проведення конкурсу, до його початку.

4. Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, що недотримуються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.

Тел. для довідок: 093-8768994, 044-4822875, 044-4822875, 044-4822798 (відділ кадрів)

Дата проведення конкурсу – 3 вересня 2015 року, початок о 13-30. Місце проведення конкурсу: м. Київ, вул. Студентська, 10.