Події

Увага: конкурс 18/08/2020!

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
1. хормейстер;
2. режисер-постановник.

Кваліфікаційні вимоги для претендентів на посаду хормейстера:
- повна вища музична освіта відповідного напряму підготовки ;
- стаж роботи за професією хормейстера, не менше 3 років.
Конкурсна програма:
- творча співбесіда з питань хорознавства, специфіка роботи хормейстера в камерному хорі.

Кваліфікаційні вимоги для претендентів на посаду режисера-постановника:
- повна вища музична освіта (музична режисура) або повна вища музична освіта (викладач хорових дисциплін, хормейстер, диригент та практичні навички постановочної роботи у хорі);
- стаж роботи на посадах художнього і/або артистичного персоналу хору не менше 2 років;
Конкурсна програма:
- творча співбесіда з питань музичної режисури, специфіка роботи режисера-постановника в камерному хорі, демонстрація відеоматеріалів - прикладів, на підтвердження власних практичних навичок постановочної роботи в камерному хорі (до демонстрації допускаються відеоматеріали розміщені в мережі інтернет).

Заяви та додані документи від претендентів приймаються з 03 серпня по 17 серпня 2020 року у робочі дні за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38, кімната 33 (відділ кадрів).
Заяви та пакет документів необхідно подати особисто, або надіслати на вказану адресу поштовим відправленням.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та телефонного номеру заявника.
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), а при надсиланні поштою — його копію.
4. Копію або витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копії документів про освіту.

Претенденти на участь в конкурсі, які перебувають (або перебували) в трудових відносинах з ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, творчого досвіду, професійного рівня тощо.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, які не дотримаються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.
Дата і місце проведення конкурсу: 18 серпня 2020 року о 12-00 за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38.

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» переможців конкурсу і претендентів на участь в конкурсі - на час проведення конкурсу, житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів на участь в конкурсі.

За довідками щодо участі у конкурсі звертатись за тел. 044 229 6364, 068 127 28 26,
або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Stabat Mater Karl Jenkins, April 11

Бажання здійснюються: ми повертаємося до «Stabat Mater» Карла Дженкінса. Цього разу слухачам буде запропонована нова редакція у виконанні Національного академічного духового оркестру України і Академічного камерного хору "Хрещатик".
Диригент - Павло Струць.
Прем'єра твору в Україні відбулася 24 грудня 2019 року в Залі вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Справжнє свято високої музики - чекаємо Вас!

https://kontramarka.ua/uk/stabat-mater-karl-jenkins-59402.html
Інформація, новини:
Facebook: Khreschatyk Choir Хрещатик Хор
Instagram: khreschatyk_choir
http://bestchoir.kiev.ua/
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел./факс: (044) 458-01-70

 


Чубарики - чубчики, калина

Нерв і драйв народних пісень, жартівливих, іронічних, місцями - журливих, у феєричних аранжуваннях і яскравому виконанні хору "Хрещатик" і його кращих солістів. На сцені - калейдоскоп мелодичного, ладового, ритмічного надбання українського фольку і справжній карнавал доброго гумору.
У програмі нові аранжування Вероніки Тормахової і Олени Орлової, а також улюблені композиції з "Намиста красних пісень".

https://kontramarka.ua/ru/cubariki-cubciki-kalina-58374.html


STARS A Cappella Battles 22 жовтня

«STARS – A Cappella Battles» – нова концертна програма від Академічного камерного хору «Хрещатик», за мотивами визнаної класики, всесвітніх хітів, преміальних саундтреків і, навіть, гарячої попси.
Щедре розмаїття шедеврів від зіркових авторів і яскравих аранжувальників, класичних і сучасних творів, різних за жанрами і формами, протиставлених в емоційних a cappella батлах, у манері академічної хорової мініатюри. Дійство підкреслене магією темряви, сутінків і «зтм».
Нудьгувати не доведеться.

Художній керівник і диригент – заслужений артист України Павло Струць.
Хормейстер, режисер-постановник – Наталія Бегма.

Тривалість програми 65 хвилин.

Квитки 80, 115, 150 грн. - з 1 жовтня у всіх операторів:
Kontramarka.ua https://kontramarka.ua/uk/stars-a-cappella-battles-57613.html
https://kiev.ticketsbox.com/stars-a-cappella-battles/
KARABAS.COM

Довідки: (098) 13-44-333 (044) 4580170, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 


Агні Парфене - Αγνή Παρθένε

Агні Парфене – Радуйся Невісто неневісная!
У концерті–перфомансі, у виконанні хору, солістів і його величності органу, прозвучать шедеври, натхнених цим трансцендентним досвідом композиторів: Нектарія Егінського, Вікторії Польової, Михайла Шуха, Євгена Станковича, Олександра Вуїча, Еніо Маріконе, Юрія Фалика, Вячеслава Самофалова, Цезара Франка, Ріккардо Коччанте, Ко Матсухито, Карла Дженкінса.
Прем'єра концерту - до свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Квитки: https://kontramarka.ua/uk/agni-parfene-agne-parthene-57000.html