Події

STARS A Cappella Battles 22 жовтня

«STARS – A Cappella Battles» – нова концертна програма від Академічного камерного хору «Хрещатик», за мотивами визнаної класики, всесвітніх хітів, преміальних саундтреків і, навіть, гарячої попси.
Щедре розмаїття шедеврів від зіркових авторів і яскравих аранжувальників, класичних і сучасних творів, різних за жанрами і формами, протиставлених в емоційних a cappella батлах, у манері академічної хорової мініатюри. Дійство підкреслене магією темряви, сутінків і «зтм».
Нудьгувати не доведеться.

Художній керівник і диригент – заслужений артист України Павло Струць.
Хормейстер, режисер-постановник – Наталія Бегма.

Тривалість програми 65 хвилин.

Квитки 80, 115, 150 грн. - з 1 жовтня у всіх операторів:
Kontramarka.ua https://kontramarka.ua/uk/stars-a-cappella-battles-57613.html
https://kiev.ticketsbox.com/stars-a-cappella-battles/
KARABAS.COM

Довідки: (098) 13-44-333 (044) 4580170, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 


Агні Парфене - Αγνή Παρθένε

Агні Парфене – Радуйся Невісто неневісная!
У концерті–перфомансі, у виконанні хору, солістів і його величності органу, прозвучать шедеври, натхнених цим трансцендентним досвідом композиторів: Нектарія Егінського, Вікторії Польової, Михайла Шуха, Євгена Станковича, Олександра Вуїча, Еніо Маріконе, Юрія Фалика, Вячеслава Самофалова, Цезара Франка, Ріккардо Коччанте, Ко Матсухито, Карла Дженкінса.
Прем'єра концерту - до свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Квитки: https://kontramarka.ua/uk/agni-parfene-agne-parthene-57000.html

 


Конкурс сопрано

14 червня 2019 року з 12-00 годин, ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» проводить конкурс на заміщення вакантної посади у партiї сопрано – дві вакансiї артиста-вокаліста вищої категорії.

Кваліфікаційні вимоги:
- професійні вокальні дані, належний рівень техніки та виконавської майстерності, досвід виконання сольних партій, навички роботи в ансамблі;
- повна вища музична освіта або неповна вища музична освіта для осіб, що мають базову вищу музичну освіту і продовжують навчання для здобуття повної вищої музичної освіти;
- досвід роботи/участі в хорових колективах — не менше одного року;
- впевнене читання партій з листа — обов’язкове!
На конкурс підготувати будь-який твір (бажано акаппелла), який якнайкраще розкриє вокальні і акторські здібності претендента.

Заяви та додані документи приймаються у відділі кадрів, у робочі дні, від 10-00 до 17-00 години, з 15 травня по 13 червня 2019 року, за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38, кімната 33.
Заяви та пакет документів необхідно подати особисто, або надіслати на вказану адресу поштовим відправленням.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та телефонного номеру заявника.
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), а при надсиланні поштою — його копію.
4. Копію або витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копії документів про освіту.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, творчого досвіду, професійного рівня тощо.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, які не дотримаються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.

За довідками щодо участі у конкурсі звертатись за тел. 044-458-01-70, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» переможців конкурсу і претендентів на участь в конкурсі - на час проведення конкурсу, житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів на участь в конкурсі.

Голова конкурсної комісії Воїнов А.Ю.

 


WeAre25 KhreschatykChoir

#WeAre25#khreschatykchoir
Концерт з нагоди 25-річчя

Перший відділ: "Choir Smiles - класика жартома"

Яскравий калейдоскоп чудової класичної музики, сюжетних перипетій і виразних пластичних рішень. На сцені жартівливий простір історії кохання героїв – мімів, витончена манера її оповіді та проникливий драйв живого багатоголосого співу.
В сучасному перекладі a сappella прозвучать фрагменти безсмертних творів В.А.Моцарта, Л.Бетховена, Й.С.Баха, Ж.Бізе, Дж. Россіні, Дж.Верді, Дж.Пуччіні, Й.Штрауса, М.Равеля, Ж.Оффенбаха, Ю.Фучіка, Ф.Ліста, Е.Грига, П.І.Чайковського, часом дивовижно поєднані з відомими фольковими і роковими темами.

Другий відділ: "Choir Theater - найкраще"

Емоційне вокальне шоу із добірних хорових мініатюр за мотивами української народної пісні, всесвітніх хітів, преміальних саундтреків і афро-американських спірічуелів.
Щедре розмаїття композицій, різних за жанрами і формами, від зіркових авторів і яскравих аранжувальників. Це справжні перлини хорового жанру.

Квитки: 50-250 грн.
https://kontramarka.ua/uk/koncert-5570.html

Довідки: 098-134-4333, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Ave Maria 21 березня

Антологія блискучих композицій класичної музики присвячених Діві Марії, за участі хору, солістів та органу.
Виконуватимуться твори: Хаві Бусто, Г.Доніцетті, Т.де Вітторіо, Л. Луцці, Л.Керубіні, А.Брукнера, Баха-Гуно, Ф.Шуберта, Г.Маршнера, П.Маскан’ї, Й Брамса, Дж.Каччіні, Й. Свідера, К.Сен – Санса, Ц.Франка, М.Шуха.
У перекладі Хору «Хрещатика» українською мовою звучатимуть фрагменти поетичного циклу Райнера Марії Рільке «Життя Діви Марії».

Виконує – Академічний камерний хор «Хрещатик».

Солісти: Олена Гайдичук, Олена Кравець, Наталія Бегма, Наталія Ільченко, Марина Суско.
Переклад на українську - Олександра Бузько
Поетичний текст читає — Наталія Бегма
Концертмейстер – Віктор Бондаренко
Хормейстер – Наталія Бегма
Художній керівник і головний диригент – Павло Струць

Тривалість програми 75 хвилин.

Квитки 60 - 100 грн.

Довідки, квитки: 044-458-01-70, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.