Прем'єра першого в світі українського мюзиклу для хору з оркестром “Різдвя́на пі́сня", за мотивами "A Christmas Carol“ — повісті Чарльза Діккенса. Виконується у концертній версії.
Фантастична музика від Андрія Бондаренка і яскравий поетичний переклад Бродвейського лібретто  Lynn Ahrens (Лінн Аренс) «A Christmas Carol (Madison Square Garden Version 1994)», здійснений Оленою О'Лір, вдихнули нове життя в класичну казку.
Исторія Ебенезера Скруджа скнари-лихваря, у якого у ніч на Різдво прокинулося сумління, лише здається казковою. Таких прикладів поруч безліч, правда не всі завершуються такою дивовижною трансформацією особистості. Бо не всім по життю трапляються Привиди Минулого, Теперішнього і Майбутнього Різдва.
Як ви здогадалися, фінал очікується цілком голлівудський: хоч би якою не була людина, вона завжди може змінитися на краще.
Ви побачите унікальний концерт: за клавішами — автор музики, солістів на сцені більше ніж артистів хору, 30 музикантів камерного оркестру.  
Отже поспішаймо на Різдво до святкових позитивних змін!  

Оригінальна музика - Андрій Бондаренко.
Лібретто - Оленою О'Лір.
Режисер-постановник - Віталій Пальчиков.
Хормейстер – Наталія Бегма.
Художній керівник і диригент – заслужений артист України Павло Струць.
Автор проекту – Андрій Воїнов.

Тривалість програми  1 година 15 хвилин.

https://ovacii.com/action/2438-rizdvjana-pisnja
Квитки 80, 100, 120, 140, 160, 180 грн.

Довідки, квитки: 097-514-7478,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.